20.01.2024 Dzień Babci i Dziadka oraz Podwodny świat

174

Szanowni rodzice!

Ostatnie zajęcia podzielone zostały na dwie części. W pierwszej, tuż po zaśpiewaniu powitalnej piosenki, dzieci rozmawiały na temat dnia babci i dziadka, a także tego co ich dziadkowie lubią robić. Następnie wykonały prezenty dla swoich dziadków, a mianowicie malowały dla nich kwiatki. Niektórzy wykorzystywali do tego celu pędzelki, dla innych ciekawszym sposobem było malowanie palcami 🙂

Kolejna część zajęć poświęcona została poznawaniu podwodnego świata oraz tego jakie zwierzęta go zamieszkują. Przy pomocy pióra Albik oraz książki “Morskie opowieści” dzieci odsłuchały kilku opowieści dotyczących głębin oraz morskich stworzeń. Dodatkowo uczestniczyły w zabawie Kolorowa rybka oraz rekin do piosenki “Kolorowa rybka”. Następnie uczniowie stworzyli swój własny ocean oraz kolorowali kolorowanki.

Pod koniec zajęć udaliśmy się do biblioteki, aby oddać książki i wypożyczyć kolejne.

Dziękujemy oraz do zobaczenia 🙂

Kasia i Basia