09.12.2023 – Święta, Święty Mikołaj oraz pierniczki

69

Kochani rodzice.

Pierwsza część zajęć przebiegła dość szybko. Porozmawialiśmy z dziećmi kto to święty Mikołaj, jak wygląda i co robi. Następnie pobawiliśmy się w świąteczną zabawę pt “Mikołaj idzie”. Kolejnym punktem było wykonanie obrazka Mikołaja z użyciem czerwonej bibuły po czym zabraliśmy się za śniadanie, żeby mieć siłę na kolejną część zajęć na którą przedszkolaki czekały z niecierpliwością! 🙂
Początkiem drugiej części zajęć był teatrzyk Kamishibai w wykonaniu nieocenionej Pani Dorotki z biblioteki. Przedszkolaki oglądały z ogromnym zainteresowaniem – jak zaczarowane!
Zaraz po teatrzyku przyszliście wy drodzy rodzice – ze swoją pozytywną energią i chęcią do zrobienia czegoś razem. Nie do opisania jest moja wewnętrzna radość gdy obserwowałam Was z waszymi dziećmi. Wasze zaangażowanie, chęć spędzenia tego czasu razem oraz otwartość na innych rodziców i inne dzieciaki to coś niesamowitego.
Jak zapewne świetnie pamiętacie – odwiedził nas Święty Mikołaj. I przyniósł ogromną radość naszym dzieciakom!
Lecz może zamiast opisywać coś w czym sami braliście udział – ja po prostu podzielę się zdjęciami które zrobiłyśmy w tym czasie. 🙂

Justyna, Basia oraz Dominika